Praca z energią Żywiołów

Warsztat jest otwarty dla uczestników, darmowy, prowadzony w ramach działalności społecznej Stowarzyszenia „Poczucia”

Ostatnio dostałem w prezencie od znajomych bransoletki z lawy wulkanicznej przywiezione z Fuerteventury.

Stało się to dla mnie inspiracją do powrotu do pracy z energią żywiołów. Lawa jest kamieniem leczącym i symbolizuje zarówno ziemię, jako że pochodzi z wnętrza Ziemi, jak i ogień, z racji temperatury i energii. Podczas warsztatów będziemy pracować nad czterema energiami, w moim autorskim, intuicyjnym odczuciu 🙂

Ogień – ciepło, energia, emocje, spalanie

Woda – spokój, wyciszenie, rozum, łagodność

Ziemia – ugruntowanie, kontakt z Ziemią i naturą, odrodzenie

Powietrze – zmiana, ruch, lekkość, zwiewność

Skupimy się również na opozycji ogień – woda oraz powietrze – ziemia. Podczas warsztatu będziemy mogli się przyjrzeć temu, do jakiego żywiołu jest nam najbliżej, a do jakiego najdalej i którego energia przydałaby nam się w życiu (będziemy mogli to poczuć i doświadczyć w sobie). Rozstawienie czterech żywiołów będziemy mogli też zastosować w naszym codziennym życiu, do pracy nad pomysłami.

Prowadzenie: Paweł Tempczyk – wiceprezes Stowarzyszenia „Poczucia”, psycholog i trener, coach grupowy, lider jogi śmiechu oraz diagnosta PERSO.IN (więcej informacji o prowadzącym tutaj).

Czas: 7.03.2019 (czwartek) w godzinach 18.00-21.00

Miejsce: ul. Ponikowskiego 9B, przystanek na żądanie Ku Wiśle linii 167 i 108

Zapisy: na maila ptempczyk@gmail.com (proszę o przemyślane zapisy, ponieważ zapisanie się i nieprzyjście blokuje możliwość uczestnictwa innej osobie).

[Paweł]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *