Paweł Tempczyk

Z wykształcenia jestem psychologiem (Uniwersytet Warszawski), gdzie uczyłem się prowadzić grupy na specjalizacji trenerskiej. Ukończyłem również kurs dramy w STOP-KLATCE, coachingu grupowego w Grupie TROP, jestem również certyfikowanym liderem jogi śmiechu (Laughter Yoga International) oraz diagnostą PERSO.IN (https://perso.in/trener/pawel-tempczyk/). Podejście psychologiczne łączę z aktorskim – ukończyłem Dwuletnie Studio Teatralne Tomka Zadróżnego oraz trzy semestry aktorstwa w WSKIMS.

Z organizacjami pozarządowymi związałem się już w trakcie studiów – z Polskim Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów Psychologii, a po studiach z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych „Horyzonty” z Poznania. Prowadziłem zajęcia dla wielu organizacji pozarządowych, z których mogę wymienić: Fundację Kronenberga (grant na cykl warsztatów „Letnia rozwojówka”), Fundację Dobra Wioska (asystentura w Interaktywnym Teatrze Procesu), Towarzystwo Inicjatyw Twórczych Ę oraz STOPKLATKA (sesje jogi śmiechu) czy Fundację Wiosna. Wraz z Edytą Ganc opracowaliśmy koncepcję i zrealizowaliśmy cykl warsztatowy „Wyprawa po skarb” na podstawie siedmiu nawyków skutecznego nastolatka Stephena Coveya organizowany przez Fundację UpStarter. Prowadziłem również otwarte warsztaty w Dobrej4 oraz Mindfulness Inside, a dla BlaBlaCaru sesje jogi śmiechu podczas Finału WOŚP oraz kilku edycji Festiwalu Woodstock. W 2019 roku koordynowałem jako wiceprezes Stowarzyszenia oraz współprowadziłem projekt DEMOcrisis w ramach grantu z programu unijnego Erasmus Plus. Prowadzę również delfinoterapię w Turcji w ramach współpracy z Fundacją Dobra Wioska.

Lubię podróżować, co łączę z uczestnictwem w projektach zagranicznych – m.in. Wolontariat Europejski w Stambule, szkolenia i konferencje w Atenach, Strasburgu, Luc-en-Diois, Kijowie, Podgoricy, Skopje czy Ljubljanie. Mam psa – jamnika o imieniu Gucio. Po więcej informacji zapraszam na paweltempczyk.pl.