Blog

Projekt „Widzę się”

Warsztaty i spotkania online dla dzieci i młodzieży z Mokotowa IV- VI 2021 Zapraszamy do udziału w nowym projekcie rozwojowym „Widzę się” realizowanym przez Stowarzyszenie… Read More »

Projekt Hej to my!

Projekt Hej to my! jest finansowany przez Urząd Dzielnicy Mokotów M. St. Warszawy dla mieszkańców Mokotowa (oraz pozostałych dzielnic Warszawy) zagrożonych wykluczeniem społecznym. Warsztaty mają… Read More »

Aplikacja na projekt DEMOcrisis

  • admin 
Osoby zainteresowane tematami demokracji, populizmu oraz mowy nienawiści zapraszamy do aplikowania na trening DEMOcrisis. Projekt jest darmowy (dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, uczestnictwo w zajęciach) dzięki grantowi… Read More »

What Could Go Wrong?

  • admin 
(My naprzeciwko Europejskiego Centrum Młodzieży / Us in front of The European Youth Centre) W tym tygodniu Paweł jako reprezentant Stowarzyszenia Poczucia uczestniczył w projekcie… Read More »

Praca z energią Żywiołów

Warsztat jest otwarty dla uczestników, darmowy, prowadzony w ramach działalności społecznej Stowarzyszenia „Poczucia” Ostatnio dostałem w prezencie od znajomych bransoletki z lawy wulkanicznej przywiezione z… Read More »

Moje mądre ciało

Mam głęboki szacunek do mądrości i możliwości samouzdrawiania tkwiących w naszych ciałach. Miałam też możliwość doświadczyć – choć wówczas moja wiedza o tym była wyłączne… Read More »

Kilka słów o jodze śmiechu

  • admin 
  (zdjęcie wykonane przez mojego znajomego Macieja Kwiatkowskiego vel Kwiatka podczas jego podróży po Indiach) Chciałbym napisać kilka słów o prowadzonych przeze mnie zajęciach –… Read More »